Загальна мобілізація: у Києві вигадали новий спосіб залучити чоловіків до військкомату

В Україні продовжується загальна мобілізація, в рамках якої в армію призивають чоловіків 18-60 років. Стало відомо, що у Києві вигадали новий спосіб залучити військовозобов'язаних громадян до військкомату.

Кількість добровольців, які після початку повномасштабної війни масово приходили до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, зараз різко скоротилася. Однак військовий стан не скасовано, тому що атаки окупантів не припиняються.

У столиці представники ТЦК вирішили залучити більше військовозобов'язаних чоловіків, які не поспішають вставати на захист держави та своїх сімей зокрема.

Кияни почали знаходити у багатоповерхових будинках листи зі зверненням до мешканців. У Голосіївському районі співробітники військкомату залишили накази щодо проведення мобілізації. Вони зазначено, що до 18 серпня необхідно провести мобілізацію людських і транспортних ресурсів.

У листі є звернення до військовозобов'язаних, які отримували мобілізаційні розпорядження чи повістки. Співробітники ТЦК попереджають про необхідність з документами відвідати військкомати у зазначений термін.

"Подібні накази ТЦК видають щоразу, як продовжується дія військового стану та мобілізації. Тобто нічого не зміниться, а основна мета - повторне оповіщення", - зазначено в Telegram-каналі "Київ. Головне".

Загальна мобілізація: у Києві вигадали новий спосіб залучити чоловіків до військкомату

Нагадаємо, що міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Україна на шляху до членства в НАТО повинна позбутися "радянської спадщини", якою є військкомати. Ці установи мають перетворитися на сучасні ЦНАПи. Українці мають перестати боятися ТЦК.

Раніше повідомлялося, кого зі звільнених військовослужбовців знову призивають до ЗСУ у рамках мобілізації. Також стало відомо, що із України можуть не випустити юнаків віком до 18 років.