У Києві перестануть ходити маршрутки, - Кличко

Автор: Марченко Любов

У Києві перестануть ходити маршрутки. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко. Однак для того, щоб їх скасувати, знадобиться ще років зо два-три, припустив київський градоначальник.

У Києві перестануть ходити маршрутки, - Кличко - today.ua

Віталій Кличко каже, що столиця буде поступово позбуватися від маршруток, замінюючи їх більш комфортним транспортом, проте на це потрібен час. На сьогодні маршрутки виконують свою функцію з перевезення людей і поки замінити їх нічим. Але поступово вони будуть витіснятися з пасажирських перевезень.

"Ми робимо все для того, щоб закуповувати сучасний і комфортний громадський транспорт для великої кількості пасажирів. І це один із шляхів, за допомогою якого ми можемо витіснити маршрутки з нашого міста", - заявив Кличко.

У Києві перестануть ходити маршрутки, - Кличко При цьому, за словами мера, лише за останні кілька років столичний пасажирський автопарк поповнився більш ніж трьома сотнями комфортабельних автобусів і більш ніж сотнею трамваїв.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо не зменшувати темпів оновлення транспортного господарства столиці, то вже через кілька років із маршрутками можна буде розпрощатися, переконаний мер.

Нагадаємо, що з початком локдауна, в столиці стали масово звільнятися водії маршруток. Власники фірм, які займаються перевезеннями в Києві, кажуть, що водії не витримують нервового напруження через введення режиму спецперепусток на транспорт. Люди, які не мають перепусток, прагнуть прорватися на транспорт за будь-яку ціну. Нерідко в протистоянні з водієм, який не пускає пасажира без пропуску, доходить до рукоприкладства. Водії кажуть, що зарплата, яку вони отримують, не адекватна тим витратам нервів і сил, які вони залишають на роботі.