У Києві почали масово звільнятися водії маршруток: перевізникам загрожує банкрутство

Автор: Лобанова Єлизавета

У Києві водії маршруток масово звільняються через скандали з пасажирами, які хочуть проїхати без спеціальних перепусток. Люди накидаються на водіїв з кулаками, аби їх пропустили в салон, не думаючи про те, які це наслідки може мати для самих перевізників.

У Києві почали масово звільнятися водії маршруток: перевізникам загрожує банкрутство - today.ua

Глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко заявив про те, що столичним перевізникам загрожує банкрутство, оскільки через малу кількість пасажирів в локдаун, їм доводиться працювати в збиток собі.

За словами Мойсеєнко, на водіїв чиниться серйозний моральний тиск, і вони просто не витримують працювати в таких умовах, і звільняються. У Києві почали масово звільнятися водії маршруток: перевізникам загрожує банкрутство Якщо раніше постачальники палива і запчастин давали водіям відстрочку, то тепер вони заявили, що будуть працювати з ними тільки по передоплаті.

"Раніше у нас була розстрочка на паливо до 10 днів, і ми могли якось перекривати, то зараз, мало того, що ми щодня вкладаємо свої кошти і отримуємо збитки, так нам ще поставлено таку умову, що для нас дуже критично. Також банки повністю перестали нас кредитувати, тому що вони розуміють, що багато підприємств прийдуть до банкрутства ", - заявив Ігор Мойсеєнко.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Навіть підвищення цін на проїзд в деяких столичних маршрутках з 8 до 10 грн ситуацію не рятує. Водії маршруток кажуть про те, що проїзд повинен коштує 30 гривень, щоб покрити їхні витрати.

Нагадаємо, що в Києві з 5 квітня посилили карантин, і проїзд в громадському транспорті до 16 квітня доступний тільки за спецперепустками. Отримати їх можуть співробітники підприємств критичної інфраструктури. Це в першу чергу медики, рятувальники, працівники соціальної сфери, транспорту, торгівлі, комунальники і військові.