Локдаун у Києві: стало відомо, як можна буде дістатися з передмістя до столиці

Автор: Марченко Любов

З понеділка, 5 квітня, в Києві посилять карантин. У зв'язку з посиленням карантину дістатися з передмістя до столиці стане складніше. Однак громадський транспорт у локдаун, як і раніше, буде ходити. Його не скасовують.

Локдаун у Києві: стало відомо, як можна буде дістатися з передмістя до столиці - today.ua

Про те, як можна буде дістатися з передмістя до столиці, розповів голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Рейси з передмістя до Києва не скасовують, однак маршрутки в основному будуть ходити тільки в пікові години. При цьому, на час локдауну, знову вводяться обмеження по кількості пасажирів у маршрутках.

"Ми не закривали повністю транспорт, тому що у нас дуже великі відстані по території області. Ми залишили 50% сидячих місць, і ця вимога у нас дотримується, але зобов'язали транспорт курсуватиме тільки в години пік", - повідомив Володін.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Локдаун у Києві: стало відомо, як можна буде дістатися з передмістя до столиці Спецпропуски для приміських маршруток не потрібні, уточнив глава ОДА. Звичайно, багатьом людям, які щодня добираються з передмість до столиці на роботу, потрібен проїзд і всередині столиці. Однак це вже зона відповідальності Києва, уточнив обласний керівник. Місто має подбати про те, щоб спецпропуски мали всі, хто працює на його підприємствах, і не може залишити свою роботу на час локдауну.

"Питання отримання спецперепусток для Києва - це вже регулюється Києвом. І ці спецпропуски підприємства отримували", - уточнив глава ОДА.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому зберігається також транспортне сполучення між населеними пунктами Київської області. Рейси, які не їдуть до Києва, теж курсуватимуть. І на них також поширюється обмеження за кількістю пасажирів.

Нагадаємо, киянам розповіли, як можна на час локдауна обзавестися спецперепустками на міський транспорт. Про спецперепустки для своїх працівників мають подбати керівники підприємств.