У Києві озвучили порядок оформлення спецперепустки на проїзд в період локдауну

Починаючи з понеділка, 5 квітня 2021, в Києві проїзд в громадському транспорті буде здійснюватися тільки при наявності спеціальної перепустки. Про те, як отримати спецперепустку, розповіли в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

У Києві озвучили порядок оформлення спецперепустки на проїзд в період локдауну - today.ua

Для початку керівники підприємств, працівники яких в період локдауну повинні будуть їздити на роботу в громадському транспорті, мають направити лист на ім'я директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

У листі обов'язково вказується:

  • найменування підприємства,
  • обгрунтування необхідності отримання спецперепусток,
  • обгрунтування кількості спецперепусток із зазначенням штатної чисельності працівників підприємства,
  • реквізити підприємства із зазначенням розташування підприємства - адреса та район Києва,
  • контактна особа для отримання спецперепусток із зазначенням номера телефону,
  • прізвище, ім'я, по батькові та посада співробітника, який отримує спеціальний пропуск.

Підтвердженням достовірності листа служить мокра печатка підприємства або організації. А також підпис керівника.

У Києві озвучили порядок оформлення спецперепустки на проїзд в період локдауну Для проїзду в громадському транспорті, пасажир, перш ніж потрапити в салон, повинен буде пред'явити кондуктору або водієві спецперепустку і службове посвідчення, паспорт чи посвідчення водія. Крім того, у людини повинні бути засоби індивідуального захисту (правильно надіта маска).

«Підкреслюю, спецперепустки - це не проїзний квиток. За проїзд платити потрібно. При цьому необхідно мати з собою спецпропуск і документ про посвідчення особи. Нагадаю, такі пропуску отримають в першу чергу працівники критичної інфраструктури міста. Це - медики, рятувальники, працівники соціальної сфери, транспорту, торгівлі, комунальники і військові», - підкреслив мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко розповів про дострокове відключення опалення в Києві. Чому в будинки киян перестануть подавати тепло?