У Києві затвердили спеціальні правила проведення богослужінь на Великдень 2021

Автор: Шевченко Лилия

Київський градоначальник Віталій Кличко розповів про особливі вимоги до проведення великодніх святкувань, які були затверджені в КМДА.

У Києві затвердили спеціальні правила проведення богослужінь на Великдень 2021 - today.ua

За словами Віталія Кличка, в київських церквах та храмах під час святкування Великодня 2021 діятимуть особливі правила, яких зобов'язані дотримуватися священнослужителі та парафіяни. У КМДА вирішили не забороняти великодні богослужіння в храмах, проте настоятелям доведеться строго дотримуватися всіх вимог, спрямовані на запобігання поширенню коронавирусной інфекції в столиці.

В ході брифінгу в п'ятницю, 23 квітня, Віталій Кличко зазначив, що міський штаб з надзвичайних ситуацій затвердив спеціальні правила проведення Великодня в Києві.

Священнослужителям та керівників релігійних організацій рекомендували організувати проведення пасхальних богослужінь в онлайн-режимі. Таким чином, влада Києва планує збільшити кількість людей, які залишаться вдома і не підуть в храми.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Всім парафіянам, які виявлять бажання відвідати службу в церквах, повинні виміряти температуру тіла на вході в храм. Приміщення, де будуть перебувати люди, повинна провітрюватися і дезінфікуватися.

У Києві затвердили спеціальні правила проведення богослужінь на Великдень 2021 Велике скупчення народу заборонено, число відвідувачів не повинно перевищувати однієї людини на 10 кв.м. Віталій Кличко закликав віруючих дотримуватися карантинних обмеженнь максимально строго і відсвяткувати Великдень 2021 тісному сімейному колі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Люди збираються йти в церкви, святкувати компаніями, відвідувати публічні місця. І дуже важливо, щоб наслідком радості від свята не стала біда від хвороби. Щоб в середині травня ми знову не отримали різкого сплеску захворюваності», - підкреслив градоначальник української столиці.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко розповів про підвищення зарплат київським вчителям, лікарям і транспортникам.