Кличко розповів про збільшення зарплат лікарям, педагогам і транспортникам у Києві

Мер Києва Віталій Кличко розповів про внесення змін до бюджету столиці на 2021 рік. У столичній міськраді прийняли рішення підвищити виплати для медиків, вчителів і транспортників міста, а також збільшити фінансування ЖКГ.

Кличко розповів про збільшення зарплат лікарям, педагогам і транспортникам у Києві - today.ua

За словами міського голови Києва, в столиці планується збільшити заробітну плату вчителям і медпрацівникам. Виплати будуть підвищені також співробітникам транспортної сфери. Що стосується ЖКГ, то додаткові кошти пустять на закупівлю нових ліфтів, тепломодернізацію житлових будинків, ремонт інфраструктури міста.

«Йдеться про збільшення зарплат столичних педагогів, про збільшення доплат київським медикам, про засоби на зарплати столичним транспортникам. А також про оновлення житлово-комунальної інфраструктури, ремонту та закупівлю ліфтів в столичні будинки і на програму співфінансування тепломодернізації будинків 70/30, оновленні міських парків і скверів, дитячих і спортивних майданчиках», - уточнив Віталій Кличко під час брифінгу, проведеного після засідання КМДА .

В цілому видаткову частину столичного бюджету збільшили на 10 мільярдів гривень, з них 748 мільйонів підуть на доплати вчителям, більш 790 млн - на збільшення зарплат медикам. На транспорт і ремонт доріг - 5,5 млрд грн, на ЖКГ - 1,5 млрд грн. Крім того, 261 млн грн вирішено направити на розвиток спорту та сфери культури, ще 262 млн грн підуть на соціальний захист киян.

Кличко розповів про збільшення зарплат лікарям, педагогам і транспортникам у Києві

«Пандемія викликала кризу, який світ буде долати ще довго. Але необхідно, в першу чергу, підтримувати тих, від кого сьогодні залежить здоров'я і життя людей, навчання наших дітей. І тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. Необхідно і далі розвивати і змінювати нашу столицю. І ми все для цього робимо», - озвучив цілі київського керівництва Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко повідомив, що в Києві можуть продовжити локдаун після Пасхи. Що відбувається в столиці України?