Киянам озвучили нову вартість проїзду в метро: коли піднімуться ціни

Столична влада зовсім недавно заявила про свій намір підвищити вартість проїзду в метро, як вже стало відомо, коли і на скільки подорожчає вартість квитка. В "Київському метрополітені" повідомили, що вартість проїзду в метро не буде перевищувати 12-15 грн. Очікувати подорожчання киянам варто вже через 1-2 місяці.

Киянам озвучили нову вартість проїзду в метро: коли піднімуться ціни - today.ua

За словами урбаніста Олександр Гречко, який займається аналітикою транспорту в Києві, реальна вартість поїздки в метро становить максимум 10 гривень в умовах карантину, а не 20 грн, як заявляє керівництво метрополітену.

Він вважає, що киян таким чином залякують, щоб підняти вартість проїзду не з 8 до 10 грн, а хоча б до 12-15 гривень. Підвищення якості послуг після подорожчання не буде, а це значить, що пасажири будуть обурені. Адже на тлі подорожчання електричок і маршруток витрати на проїзд для них істотно виростуть. Киянам озвучили нову вартість проїзду в метро: коли піднімуться ціни Подорожчання вартості проїзду в комунальному транспорті призведе до подорожчання проїзду в приватних маршрутках, які недавно підвищили вартість проїзду з 8 до 10 грн. Що стосується електричок, то вартість проїзду в них хочуть найближчим часом збільшити до 79 грн.

Такими темпами скоро кияни пересядуть на трамваї і тролейбуси, які як і раніше коштують 8 грн. Також ніхто не відміняв проїзні на всі види транспорту, з якими також можна істотно заощадити на місячному проїзді.

Раніше в Київраді прокоментували підвищення вартості проїзду в столичних маршрутках і метро.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua