Кличко розповів, у скільки обходиться Києву компенсація проїзду пільговиків у громадському транспорті

Автор: Лобанова Єлизавета

Київ за рік витрачає близько 3 млрд грн з міського бюджету на компенсацію пільговикам проїзду в громадському транспорті. Держава виділяє на це лише малу частку коштів, і фінансування лягає на плечі міської влади. У зв'язку з цим, вартість проїзду в столичному транспорті буде і надалі зростати.

Кличко розповів, у скільки обходиться Києву компенсація проїзду пільговиків у громадському транспорті - today.ua

За словами Кличка, Кабмін не компенсує місту проїзд в транспорті. Ця галузь повністю є дотаційною і працює в мінус.

"Передбачені державою витрати міського бюджету на компенсацію пільгового проїзду в 2019 році склали 248 мільйонів гривень, у 2020 році - 489 мільйонів гривень, на 2021 рік заплановані витрати в сумі 803 мільйони гривень. Наша транспортна галузь дотаційна, майже 3 мільярди гривень ми платимо з бюджету для того, щоб закривати це питання, - сказав Кличко.

Кличко розповів, у скільки обходиться Києву компенсація проїзду пільговиків у громадському транспорті Мер Києва заявив, що собівартість проїзду в столичному транспорті становить понад 15 гривень, і тому ціни на нього будуть рости. Підвищення до 20-25 не буде, і киянам пообіцяли встановити доступний тариф на проїзд.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Києві з квітня по травень ціни на проїзд підняли з 8 до 10 грн на 15-и зі 150-ти маршрутів. При цьому перевізники зазначають, що реальна собівартість проїзду в столичному громадському транспорті набагато вище. До кінця літа кияни повинні бути готові до нової хвилі подорожчання.

Раніше повідомлялося, в яких містах України і на скільки подорожчав проїзд з 1 червня.