Яким буде курс долара в Україні наступного тижня 12-18 червня: економічний прогноз

Автор: Леся Ловіцька

Курс долара в Україні останніми місяцями залишається стабільним. Доктор економічних наук Олексій Плотніков спрогнозував, скільки коштуватиме валюта наступного тижня 12-18 червня.

Яким буде курс долара в Україні наступного тижня 12-18 червня: економічний прогноз - today.ua

Українці спостерігають коливання у курсі долара, проте наразі немає передумов до того, що валюта почне стрімко дешевшати чи дорожчати.

Заслужений економіст України та професор Олексій Плотніков повідомив, що зараз в Україні є фактори, які стримують долар. Це продовження надходження міжнародної допомоги, а також позитиви міжнародної місії валютного фонду.

Цього тижня стало відомо, що зараз золотовалютні резерви України становлять 37 млрд доларів, що стало найкращим показником з 2011 року. За словами Плотнікова, це вказує на те, що в країні багато валюти і Нацбанк за потреби використовуватиме її для врегулювання відповідних інтервенцій.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

"Найближчим часом не станеться нічого непередбачуваного, що може призвести до шаленого попиту на валюту", - зазначив експерт.

Також зазначено, що пожвавлення на фронті, яке спостерігають наші співвітчизники, надалі може вплинути на валюту. Проте навряд чи радикальні зміни будуть наступного тижня.

"Таким чином можна сказати, що протягом 12-18 червня курс долара залишиться в межах 37-38 гривень", - пояснив аналітик.

Олексій Плотніков пояснив, що при зростанні курсу долара гривня знецінюється. Це має прямий та опосередкований вплив на заробіток українців, чиї реальні та потенційні доходи зменшуються.

Яким буде курс долара в Україні наступного тижня 12-18 червня: економічний прогноз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За фактом на суму заробітної плати людина може купити менше товарів, ніж раніше, тому що її розмір залишається незмінним, а ціни зростають.

Нагадаємо, раніше українцям повідомили, як краще зберігати заощадження та закликали не купувати для цього долари.