Як працюватиме громадський транспорт в період локдауна в столиці і регіонах

Автор: Лобанова Єлизавета

Роботу громадського транспорту в період локдауна з 8 до 24 січня припинено не буде, але інтервал руху може бути змінений. Крім того, трамваї, тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі будуть перевозити пасажирів виключно на сидячих місцях.

Як працюватиме громадський транспорт в період локдауна в столиці і регіонах - today.ua

У КМДА також повідомили про зміни в роботі метро. Під час локдауна можливе обмеження на вхід пасажирів на станціях метро, щоб уникнути скупчення людей на платформах і у вагонах поїздів.

Про ці та інші зміни пасажирів інформуватимуть через звукові оголошення в салонах рухомого складу і на станціях метрополітену.

В інших містах українців просять користуватися громадським транспортом під час жорсткого карантину тільки по суворій необхідності. Внутрішні авіаперевезення будуть здійснюватися без обмежень.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Після локдауна ціни на проїзд в громадському транспорті в Україні злетять в 1,5 рази. Наприклад, в Києві транспортні компанії анонсували зростання цін з 8 до 12 грн на 13 міських і міжміських маршрутах.

Вартість проїзду зросте не тільки в Києві. Під час карантину можна перевозити пасажирів тільки на сидячих місцях, відповідно прибуток у перевізників впав у рази. Наприклад, проїзд у маршрутках Сум коштує 7 грн, а перевізники хочуть підняти його до 9 грн.

У Чернівцях за карантин ціни на проїзд встигли підняти двічі. Ще в кінці травня проїзд там подорожчав з 5 до 7 грн. А в кінці жовтня ціну вирішили підвищити вдвічі - до 15 грн, а на деяких маршрутах і до 20 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отриманої від підвищення виручкою, зі слів перевізників, вони покривають витрати, щоб не працювати собі в збиток.

Раніше повідомлялося, за яким ще причин проїзд в Україні подорожчає після січневого локдауна.