Винуватець смертельної ДТП під Києвом визнав свою провину: “Випив горілки, покурив марихуану...“

Через добу після смертельної аварії на Обухівській трасі в столиці, винуватцеві ДТП обирають запобіжний захід. У залі суду 39-річний Антон Желепа відмовився давати будь-які свідчення, однак, напередодні розповів слідчим, що він робив у день аварії.

Винуватець смертельної ДТП під Києвом визнав свою провину: “Випив горілки, покурив марихуану...“  - today.ua

Коли правоохоронці приїхали на місце ДТП, у чоловіка в крові виявили 1,37 проміле алкоголю при нормі до 0,2 проміле. Як з'ясувалося, перед тим, як сісти за кермо, обвинувачений випив 200 мл горілки, а за день до цього покурив траву. На питання, як саме він заволодів транспортним засобом Mercedes, який був викрадений, Желепа відповіді не дав.

"Їхав зі швидкістю 180 км/ч. Куди я їхав, чому і звідки не пам'ятаю", - заявив винуватець ДТП.

Від адвоката чоловік відмовився. Сам себе захищати він також не намагається. У залі суду Антон Желепа сидить зі зламаною рукою, але стан здоров'я обвинуваченого після ДТП залишається задовільним. У результаті його недбалості життя на дорозі втратили батько, мати і їх двоє дітей, 8 і 10 років. Ще одна дитина перебуває в лікарні у важкому стані.

Винуватець смертельної ДТП під Києвом визнав свою провину: “Випив горілки, покурив марихуану...“

Обвинуваченому у ДТП загрожує 10 років в'язниці. Найближчим часом суд винесе йому вирок. Як відомо, 10 років тому він став винуватцем подібної ДТП, в якій з його вини загинула жінка. Тоді суд засудив Антона Желепу до 3 років і 6 місяців ув'язнення і на три роки позбавив прав на водіння.

Нагадаємо, після ДТП на Обухівській трасі Володимир Зеленський заявив про важливість прийняття законопроекту №2695 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху", який посилює відповідальність водіїв за вчинення смертельної ДТП в стані алкогольного сп'яніння.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua