В Україні переглянуть тарифи на доставку газу: ціни зміняться у 14 облгазів

Автор: Лобанова Єлизавета

Нещодавно затверджені облгазами тарифи на розподіл газу на 2021 рік будуть переглянуті. Цим питанням займеться Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

В Україні переглянуть тарифи на доставку газу: ціни зміняться у 14 облгазів - today.ua

Якщо з тарифами на блакитне паливо все зрозуміло, то вартість доставки газу викликає деякі питання. Зокрема, 14 облгазів мають ще переглянути свої тарифи. Серед них - «Гадячгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Коростишівгаз», «Лубнигаз», «Мелітопольгаз», «Миколаївгаз», «Полтавагаз», «Тернопільгаз», «Тисменицягаз», «Уманьгаз», «Харківгаз», «Чернівцігаз» та «Газовик».

НКРЕКП пропонує в першу чергу знизити тариф на розподіл газу підприємствам «Газовик» (-29,8%), «Лубнигаз» (-26,9%), «Тисменицягаз» (-24,5%), «Чернівцігаз» (-22,6%). Саме у цих облгазів найвищі тарифи – від 2,76 грн до 3,06 грн за доставку 1 кубометра на місяць (з ПДВ). Їм пропонують знизити ціни до 1,99 грн - 2,15 грн за доставку 1 кубометра на місяць (з ПДВ).

Таким чином, в середньому тарифи на розподіл газу у тих облгазів, які завищували ціни, мають знизити на 15%. З січня НКРЕКП підняла ціни для 42 облгазів. На сьогоднішній день найдорожче платять клієнти ТОВ «Газовик» - 3,06 грн за кубометр на місяць, а найменше – 37 коп за кубометр на місяць – клієнти АТ «Київгаз».

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Багатьом літнім українцям відмовлять у виплаті пенсії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Що стосується безпосередньо вартості газу, то до кінця березня його ціна не має перевищувати 6,99 грн за кубометр. Найдешевший газ наразі пропонує "Нафтогаз" -  за 6,88 грн за кубометр.

Раніше повідомлялося, які ціни на газ встановили усі інші газзбути на лютий 2021 року.