У “Нафтогазі“ розповіли, скільки українці заощадять з новими тарифами вже у лютому

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці зможуть заощадити на оплаті газу після введення Кабміном граничної ціни на газ для населення 6,99 грн/куб. Уже в лютому побутові споживачі заплатять за газ на 4-5 млрд грн менше, зазначили у "Нафтогазі".

У “Нафтогазі“ розповіли, скільки українці заощадять з новими тарифами вже у лютому - today.ua

З 1 лютого "Нафтогаз" буде продавати блакитне паливо за регульованою ціною - 6,99 грн за куб. м в рамках тарифного плану "Місячний". У той же час для клієнтів, які оформили тарифний план "Річний", ціна залишається незмінною - 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн за куб. м в залежності від умов договору.

Крім того, "Нафтогаз" пропонує газзбутам купувати газ для населення із знижкою від ринкової ціни. Для цього потрібно забезпечити верифікацію клієнтської бази і перевірку фактичного споживання газу, щоб довести, що газ буде забезпечувати потреби населення. Якщо газзбут не бажає підтверджувати поставки населенню, "Нафтогаз" пропонує купувати газ за ринковою ціною і з банківською гарантією оплати або по передоплаті.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Середня ціна газу в січні коливається від 6,831 тис. грн до 7,417 тис. грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ). Українці, які раніше вибрали своїм постачальником газу "Нафтогаз" отримують газ за ціною 4,73 грн, 5,24 грн або 6,45 грн за куб. м в залежності від умов договору.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Раніше повідомлялося, що зниження вартості газу, анонсоване урядом, торкнеться не всіх споживачів, а тільки тих, хто використовує газ як опалення.