Українцям перерахували пенсії, але надбавки отримали не всі: хто залишився без додаткових 300 гривень

Автор: Лобанова Єлизавета

Пенсії в січні перерахували тим українцям, хто досяг 65-річного віку і виконав всі вимоги щодо стажу. Тепер мінімальний розмір пенсії становить 2400 грн, що на 300 гривень більше, ніж в попередньому місяці. Однак працюючих пенсіонерів це пенсійне нововведення не торкнулося.

Українцям перерахували пенсії, але надбавки отримали не всі: хто залишився без додаткових 300 гривень - today.ua

"Пенсійний кур'єр" на своїй сторінці у Facebook відповів на питання пенсіонерів і пояснив, що виплати перерахували всім, хто крім віку також виконав вимогу щодо стажу (чоловіки 35 років, а жінки 30 років. - Ред). Працюючим пенсіонерам повідомили, що пенсія їм перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, або мінімальної заробітної плати, визначених законом на дату звільнення або припинення такої діяльності. Українцям перерахували пенсії, але надбавки отримали не всі: хто залишився без додаткових 300 гривень Автоматичний запланований перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів відбудеться в квітні. А в березні пройде індексація виплат для всіх інших громадян. Суттєвого підвищення пенсій очікувати не варто. Як і раніше, пенсії в Україні залишаються найнижчими в Європі. Проблема криється в співвідношенні працюючих людей і пенсіонерів. Якщо в Європі троє працюючих осіб за рахунок податків утримують одного пенсіонера, то у нас в країні ця пропорція становить 1:1.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При середній зарплаті в Україні можна розраховувати на пенсію в розмірі близько 3,5 тис. грн, а при мінімальній - 1769 грн.

Нагадаємо, максимальні пенсії в Україні з липня 2021 року стануть на 1650 грн більше.

Популярні зараз

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Пентагон розкрив номенклатуру першого пакету військової допомоги Україні: чи дадуть ATACMS