Українці можуть отримали знижку при оплаті за газ: у Нафтогазі назвали умову

Автор: Леся Ловіцька

Українці можуть отримати знижку під час оплати за газ. У Нафтогазі, який обслуговує 98% споживачів, назвали умови для того, щоби вносити меншу суму за блакитне паливо.

Українці можуть отримали знижку при оплаті за газ: у Нафтогазі назвали умову - today.ua

У прес-службі Нафтогазу поінформували, що споживачі, які заплатять за комунальну послугу до 15 числа, можуть отримати знижку у розмірі 1% наступного місяця. Влітку споживання газу населенням падає, тому вдасться заощадити невелику суму. У зимовий період вона буде більшою.

Представники Нафтогазу закликали українців своєчасно оплачувати газ, щоб у компанії могли зберігати операційний прибуток, інвестувати кошти у видобуток ресурсу тощо. Рахунки необхідно оплачувати до 25-го числа місяця, який слідує за розрахунковим.

Тариф на газ в Україні

Монополіст пропонує своїм клієнтам фіксований тариф на газ, який діятиме до 30 квітня 2024 року. Він складає 7,96 грн/кубометр.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Очікується, що після завершення російсько-української війни ми матимемо шанс відмовитися від імпорту газу і вийти на повне самозабезпечення. Важливо мінімізували ризики безпеки та залучити іноземних інвесторів. Щоб розвинути видобуток, потрібні технології західних підприємств. Багато компаній відмовляються інвестувати кошти у країну з високими корупційними ризиками та загрозами.

Клієнти Нафтогазу, які мають субсидії чи пільги, можуть підключитись до тарифного плану "Фіксований". Зміна тарифного плану не вплине на наявність пільг чи субсидій.

Українці можуть отримали знижку при оплаті за газ: у Нафтогазі назвали умову

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що у країні вже підвищили тарифи на електроенергію для побутових користувачів. З 1 червня вони платитимуть по 2,64 гривні/кіловат.

Раніше повідомлялося, що в Україні повернулися перевірки ЖКГ-лічильників. Користувачам повідомили, хто оплачуватиме перевірку роботи газових лічильників.