У столичних маршрутках підвищать вартість проїзду: у Київраді визначилися з датою

Автор: Лобанова Єлизавета

Проїзд в столичному міському транспорті в 2021 році подорожчає, але станеться це точно не в першому кварталі нового року. У Київраді прокоментували, що проїзд буде дорожчати у зв'язку з підвищенням в січні мінімальної заробітної плати. Вартість проїзду в Києві збільшиться з 8 грн до 10-12 грн.

У столичних маршрутках підвищать вартість проїзду: у Київраді визначилися з датою - today.ua

"Пояснюється це з боку перевізників досить просто - є реальне зменшення пасажиропотоку на маршрутах. Друга історія - в січні збільшується мінімальна заробітна плата, це буде відбиватися на вартості проїзду. Однак в січні ми точно такого підвищення ще не очікуємо", - підкреслив секретар Київради Володимир Бондаренко.

Так як з 8 по 24 січня в Україні заплановано жорсткий локдаун, то приймати рішення про підвищення проїзду місцева влада будуть як мінімум в лютому. При цьому деякі перевізники можуть просто "не дожити" до підвищення цін через те, що вони і так вже на мілині.

"А хто вийде і виживе після локдауна, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна", - заявив представник перевізників.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, деякі перевізники все-таки підняли вартість проїзду. Наприклад, в київських маршрутках №442 і 442-д вже з 12 грудня проїзд подорожчав з 7 грн до 8 грн. І це було зроблено тільки з метою стабілізації тарифів, так як проїзд у всьому столичному транспорті вже давно становить 8 грн.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, чи буде обмежено рух залізничного транспорту під час локдауна.