У столичному метро підвищать ціни на проїзд: як пасажири зможуть економити на поїздках

Після того як столична влада підвищила вартість проїзду в маршрутках і електричках, тепер на черзі опинилося метро. Ціну на квитки хочуть зробити компромісною, щоб це не сильно позначилося на кишенях українців. Повідомляється, що собівартість проїзду в столичній підземці зараз становить 20 гривень 5 копійок за поїздку.

У столичному метро підвищать ціни на проїзд: як пасажири зможуть економити на поїздках - today.ua

Фактична вартість квитка в метро як і раніше становить 8 грн. За словами заступника начальника КП "Київський метрополітен" Наталії Макогон, тариф на проїзд в метро встановлюється з урахуванням можливостей міського бюджету, показників рівня заробітної плати киян і стану комунальних підприємств.

У метрополітені переконані, що кияни звикнуть до нових тарифів і поставляться до них з розумінням. Адже в "Київському метрополітені" обіцяють встановити вартість проїзду з урахуванням реальних можливостей пасажирів. А ще киянам дадуть можливість економити на поїздках, залишивши систему проїзних квитків. Адже тим, хто щодня добирається на роботу і навчання на метро, цілком справедливо буде надати систему знижок. У столичному метро підвищать ціни на проїзд: як пасажири зможуть економити на поїздках Проїзд в більшості міських маршруток ще в квітні подорожчав з 8 грн до 10 грн. Що стосується електричок, то вартість проїзду в них хочуть збільшити до 79 грн. Необхідність підвищити ціну проїзду в київській електричці продиктована відсутністю у комунального підприємства "Київпастранс" власної залізничної інфраструктури та ремонтної бази залізничних вагонів. Комунальне підприємство змушене оплачувати рахунки за користування інфраструктурою "Укрзалізниці", що несе за собою великі витрати, які частково перекладуть на плечі киян.

Раніше в Київраді прокоментували підвищення вартості проїзду в столичних маршрутках і метро.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua