У київському метро змінили правила перевезення речей: що потрібно знати власникам моноколіс і самокатів

У метро Києва змінили правила перевезення пасажирами персонального транспорту і габаритних речей. Йдеться, зокрема, про транспортування моноколіс, самокатів, велосипедів і предметів більше 2 метрів. Про нові зміни повідомляється на сайті КП "Київський метрополітен".

У київському метро змінили правила перевезення речей: що потрібно знати власникам моноколіс і самокатів - today.ua

Зазначається, що моноколеса можна не складати при перевезенні, але їх власники повинні стежити, щоб не забруднити інших пасажирів. Самокати бажано складати. За ті самокати, розміри яких перевищують 120 см, доведеться додатково заплатити.

За новими правилами, будь-які речі висотою або шириною більше 200 см перевозити заборонено. Кататися по платформі метро також заборонено.

З самокатом, моноколесом або іншим багажем можна проходити біля контролера. При цьому важливо повідомити йому, щоб факт оплати проїзду і багажу був зафіксований. Якщо контролер не бачив факт оплати проїзду, пасажири попросять оплатити повторно. У київському метро змінили правила перевезення речей: що потрібно знати власникам моноколіс і самокатів З 26 травня в київському метрополітені дозволено безкоштовне перевезення велосипедів в спеціальних чохлах.

Разом з цим розмови про підвищення вартості проїзду в столичному метро не затихають. Орієнтовна вартість проїзду досягне 12-15 гривень. Планується зростання цін на кінець літа. На сьогоднішній день метро вважається найдешевшим і найшвидшим громадським транспортом у столиці. Подорожчання вартості проїзду в комунальному транспорті призведе до подорожчання проїзду в приватних маршрутках, які недавно підвищили вартість проїзду з 8 до 10 грн.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко прокоментував подорожчання проїзду в столичному транспорті.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua