У Києві знову можуть ввести жорсткий карантин: столиця ризикує потрапити в “червону“ зону

Коронавірус 6 серпня встановив новий антирекорд. Офіційно в країні було зафіксовано 1318 випадків коронавірусної інфекції. Серед лідерів - Львівська область, Харківська, Івано-Франківська, Одеська та Київ. Мер столиці Віталій Кличко заявив, що за останню добу у 180 жителів Києва діагностований COVID-19. Від ускладнень коронавіруса померли три людини.

У Києві знову можуть ввести жорсткий карантин: столиця ризикує потрапити в “червону“ зону - today.ua

За словами мера, в Києві можуть повернути жорсткі карантинні обмеження, якщо епідеміологічна ситуація не покращуватиметься. За останній тиждень кількість хворих в столиці збільшується.

Серед захворілих за останню добу - 102 жінки у віці від 18 до 82 років, 67 чоловіків у віці від 21 до 81 року, а також чотири дівчинки від трьох до 16 років та сім хлопчиків від трьох до 17 років.

На сьогоднішній день в столиці виявлено 8992 підтверджених випадки COVID-19. Найбільше нових хворих за останню добу виявлено в Дарницькому районі - 44, в Солом'янському - 26, і в Деснянському - 22. Лідерами залишаються Дарницький, Деснянський і Дніпровський райони. У Києві знову можуть ввести жорсткий карантин: столиця ризикує потрапити в “червону“ зону Кличко закликає всіх жителів столиці серйозно ставитися до вірусу і дотримуватися всіх епідеміологічних правил. Якщо Київ потрапить в "червону" зону, тоді в столиці доведеться закрити транспорт, кафе, ТРЦ, тощо.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в "червоній зоні" знаходяться Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області. З 10 серпня Рівненська, Хмельницька, Чернігівська та Харківська області, які в даний момент знаходяться в "зеленій зоні", можуть перейти в "червону", так як рівень захворюваності в цих регіонах стрімко зростає.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com