У Києві змінили спосіб оплати за проїзд в громадському транспорті

Кияни та мешканці столиці тепер можуть оплачувати проїзд у громадському транспорті за допомогою цифрової картки зі свого смартфона. Така опція з'явилася у додатку "Київ Цифровий", повідомили у прес-службі Київської міської військової адміністрації.

У Києві змінили спосіб оплати за проїзд в громадському транспорті - today.ua

Додати картку на проїзд можна у розділі "Транспортна картка", а також можна  придбати цифрову картку.

Щоб купити цифрову транспортну картку, потрібно:

  • Зайти в розділ "Транспортна картка",
  • Вибрати "Цифрова карта" та натиснути "Купити";
  • Вибрати банківську картку в Apple або Google Wallet, щоб прив'язати до неї цифрову картку;
  • Сплатити цифрову картку через Apple або Google Pay.

У Києві змінили спосіб оплати за проїзд в громадському транспорті

Вартість такої цифрової картки складає 40 гривень. Після оплати вона автоматично прив'язується до банківської картки у Wallet та до пристрою, з якого буде здійснюватись оплата проїзду.

Сплатити проїзд цифровою карткою можна буде у столичних тролейбусах, автобусах, трамваях та на фунікулері. У метро та міській електричці цей спосіб оплати не спрацює. Там потрібно оплачувати проїзд або купуючи квиток у касі, або безконтактно через термінали, що встановлені на турнікетах станцій.

Нагадаємо, що на початку червня у додатку "Київ Цифрової" з'явилася офлайн-карта укриттів. Ця карта повинна автоматично завантажуватись у фоновому режимі після того, як користувач зайде до програми.

При цьому, якщо вибране на карті укриття виявиться закритим під час повітряної тривоги, користувач може "Поскаржитися на укриття". Така опція є у додатку.

Раніше повідомлялося, в яких областях України невдовзі з'являться платні дороги.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net