У Києві зафіксовано небезпечний рівень забруднення повітря

У середу, 3 лютого, в столиці знову зафіксовано підвищений рівень забруднення повітря, який в більш ніж 3 рази перевищує норму. Показники взяті з ресурсу IqAir.

У Києві зафіксовано небезпечний рівень забруднення повітря - today.ua

Станом на 3:40 ранку, Київ знаходився на 21-му місці в світі за рівнем забруднення повітря. Ближче до обіду, станом на 12:00, столиця опустилася до 35 місця, з показником 84 одиниць. Вранці індекс якості повітря в Києві перебував на рівні 157 одиниць при нормі в 50. У Києві зафіксовано небезпечний рівень забруднення повітря Основним забруднювачем столичного повітря є тверді мікрочастинки пилу і дрібні краплі рідини. Їх зміст сьогодні досягнув 68,1 мікрограмів на кубічний метр.

У холодну пору року повітря в столиці завжди брудніше через активну роботу котелень. Найбрудніше повітря в Дарницькому районі Києва, де знаходиться сміттєпереробний завод. Місцеві жителі вже звикли відчувати запах гару, і часто не можуть навіть відкрити вікна в квартирі, щоб не наразити себе на небезпеку. У Києві зафіксовано небезпечний рівень забруднення повітря Найбрудніше повітря на сьогоднішній день зафіксоване в таких країнах як Пакистан, Індія, Бангладеш, Сербія і Китай.

Як відомо, з 1 січня в Україні був введений закон "Про основи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів", який має на увазі створення системи торгівлі викидами парникових газів.

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua