У Києві зафіксовано найбрудніше повітря в світі

Автор: Лобанова Єлизавета

У вівторок, 23 лютого, Київ став одним з найбрудніших міст світу. Станом на 10:00 українська столиця була на 13-му місці. Рівень забруднення повітря був втричі вище норми.

У Києві зафіксовано найбрудніше повітря в світі - today.ua

Згідно з даними ресурсу Iqair, який в режимі реального часу відстежує екологічну обстановку в світових столицях, Київ з індексом 152 знаходиться на 13 сходинці у рейтингу. Відразу після Києва - польський Краків. У Києві зафіксовано найбрудніше повітря в світі Станом на 13:00 повітря в столиці стало чистішим, і Київ опустився на 27 місце з індексом 117, залишивши попереду Краків, Бангкок, Белград, Сараєво і ряд міст Китаю, де екологічна обстановка ще гірше, ніж у нас.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найбрудніше повітря на сьогоднішній день зафіксовано також в таких країнах як Бангладеш, Росія, Індія, Польща. У Києві зафіксовано найбрудніше повітря в світі Згідно з цим рейтингом, показник AQI від 0 до 50 одиниць вважається в межах норми. Все, що вище, - небезпечно для здоров'я людини. Протягом дня індекс забруднення в містах постійно змінюється. У регіонах з показниками від 101 до 150 одиниць потрібно обмежувати тривале перебування на свіжому повітрі, особливо людям з респіраторними захворюваннями.

Нагадаємо, серед українських міст одним з найбрудніших з екології вважається Одеса. Уже кілька місяців поспіль, "перлина біля моря" не виходить за межі перших трьох позицій.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані