У Києві вводять суворий локдаун: закриваються дитячі садки і громадський транспорт

Київ посилює карантинні обмеження вже з понеділка, 5 квітня. Мер Києва Віталій Кличко на сьогоднішньому засіданні Київради заявив про необхідність введення повного локдауна, як це було у квітні минулого року.

У Києві вводять суворий локдаун: закриваються дитячі садки і громадський транспорт - today.ua

Попередньо до 16 квітня включно в Києві не будуть працювати всі школи і дитячі сади. Громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів - як наземний, так і метро.

Алгоритм видачі спецперепусток буде таким же, як і в квітні 2020 року. Транпорт буде працювати виключно для перевезення працівників підприємств критично важливої інфраструктури.

Заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс або доставку. Продуктові ярмарки припиняють свою роботу з 1 квітня. У Києві вводять суворий локдаун: закриваються дитячі садки і громадський транспорт Керівникам установ і підприємств дали вказівку відправити співробітників на віддалену роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.

Мер Києва вважає, що такі заходи допоможуть "збити хвилю стрімкого поширення вірусу, і не допустити трагічних наслідків". У Києві вводять суворий локдаун: закриваються дитячі садки і громадський транспорт За останню добу кількість захворілих коронавірусом в столиці досягла 1100 осіб, що є абсолютним рекордом в Україні. Також рекордсменами є Одеська, Харківська, Львівська та Запорізька області. У цих регіонах найближчим часом також повинні посилити карантин.

Нагадаємо, у Львові повний локдаун введений до 12 квітня. Подальше рішення щодо продовження карантину буде прийматися ближче до вказаної дати.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua