У Києві перенесли прийом першокласників в школи на наступний навчальний рік

У той час як старшокласники в столиці закінчать навчальний рік вже в квітні, запис в перший клас київські школи перенесли. Коли саме батьки першокласників зможуть записати своїх чад до першого класу, поки місцева влада не повідомляє.

У Києві перенесли прийом першокласників в школи на наступний навчальний рік - today.ua

У столичному Департаменті навчання 7 квітня вирішили поки не оголошувати набір дітей в 1-й клас. Рішення прийнято відповідно до протоколу Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і з метою запобігання поширенню COVID-19.

З 5 квітня всі столичні школи знаходяться на карантині. Так же само закриті і дитячі садки. Жорсткі обмеження діють поки що до 16 квітня, а на наступному тижні буде відомо, чи продовжать карантин надалі. У разі погіршення епідеміологічної ситуації мер Віталій Кличко прогнозує локдаун до 10 травня.

Школярі в даний час навчаються дистанційно, а старшокласники завершують навчання і починають готуватися до ЗНО. Тижневе навантаження на школярів зменшиться до 12 годин, при тому що вчительські навантаження і зарплати залишаться колишніми.

Всього по Україні на онлайн-навчанні зараз перебуває 5000 шкіл. Раніше травня вони не відкриються.У Києві перенесли прийом першокласників в школи на наступний навчальний рік Нагадаємо, як з 5 квітня змінився навчальний процес в школах Харкова у зв'язку з локдауном.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua