У Києві послаблюють карантин, однак деякі обмеження залишаться: що зміниться з 21 липня

Київ продовжує лідирувати за кількістю хворих коронавірусом в Україні. На сьогоднішній день в столиці стало на 77 хворих більше, ніж на добу раніше. Показник динаміки захворюваності в порівнянні з минулим тижнем перевищує 10%, що не відповідає протиепідемічним критеріям пом'якшення карантину.

У Києві послаблюють карантин, однак деякі обмеження залишаться: що зміниться з 21 липня  - today.ua

Однак, 21 липня карантин у Києві частково послаблять. Зокрема, відновиться робота шести муніципальних санаторних закладів для дітей, про що сьогодні повідомив мер столиці України Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, у батьків буде тиждень на оформлення путівок, і з 27 липня столичні діти, які цього потребують, зможуть почати реабілітацію і лікування в місцевих санаторіях.

Дитячі оздоровчі заклади будуть заповнені лише на 50%. Вони пройшли перевірку й відповідають вимогам МОЗ.

Кличко оголосив, що днями перевірили готовність до відновлення роботи після карантину дитячого санаторію "Орлятко" у Ворзелі, який має гастроентерологічний і ортопедичний профіль. В закладі вже все готове для прийняття гостей. Цього літа також планується відкриття ще двох відділень для реабілітації дітей з кардіоревматологічними хворюваннями – у санаторії "Лісова поляна", і з ендокринологічними захворюваннями – в санаторії "Ялинка".

Раніше повідомлялося, що вісім областей України не відповідають критеріям для пом'якшення карантину. Карантин в Україні триватиме до кінця серпня. При цьому, країну умовно розділять на "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони, в кожній з яких будуть задіяні свої обмеження.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com