У Києві подорожчав проїзд у маршрутках

Вартість проїзду в столичних маршрутках почала підвищуватися на початку квітня, і ось уже на сьогоднішній день тарифи зросли до 10 гривень за поїздку на 15 автобусних маршрутах Києва.

У Києві подорожчав проїзд у маршрутках - today.ua

Голова профільної асоціації перевізників Ігор Мойсеєнко зазначив, що в Києві на сьогоднішній день 150 маршрутів, а проїзд підняли тільки на 15-и. При цьому, після 10 травня перевізники пообіцяли провести переговори з місцевою владою про подальший перегляд тарифів на проїзд.

За словами Мойсеєнко, під час жорсткого карантину в Києві приватні перевізники працювали в збиток собі, а зараз вони хочуть спробувати компенсувати свої витрати. Підвищення проїзду до 10 гривень проблему не вирішить. Перевізники зазначають, що реальна собівартість проїзду в столичному громадському транспорті набагато вище. У Києві подорожчав проїзд у маршрутках Перевізники будуть звертатися до столичної влади для того, щоб встановити регульований тариф на проїзд в маршрутних таксі. Мойсеєнко сказав, що так нібито відбувається в усіх країнах Європи.

За словами Мойсеєнко, реальна собівартість однієї поїздки в маршрутному таксі Києва становить 20-30 гривень. Встановити таку ціну перевізники не зможуть, тому їм доведеться і далі працювати в збиток. Через подорожчання палива і запчастин маршрутникам накладно покривати всі витрати і їм потрібне додаткове фінансування.

Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть монетизувати пільги на проїзд, і яка сума грошей буде виділена на кожного пасажира.

ДЖЕРЕЛОkyiv.comments.ua