Тарифи на проїзд у маршрутках: перевізники підвищать ціни

В Україні вже незабаром зростуть тарифи на проїзд у маршрутках. Новий виток цін на проїзд очікують за місяць, з 1 березня. Перевізники назвали ціни. Деякі з них дуже відчутно вдарять по кишенях українців.

Тарифи на проїзд у маршрутках: перевізники підвищать ціни - today.ua

Подорожчання тарифів на проїзд в асоціації "Автоперевізники Київщини" мотивують кількома причинами. Найголовніша - тарифи не змінювали ще від 2018 року. А відтоді змінилось дуже багато цін, які формують собівартість пасажирських перевезень. Зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, витрати на зарплату перевізникам, вартість ремонту транспортних засобів.

А тут ще й коронавірус добряче вдарив по доходах перевізників. Адже під час локдаунів – весняного і зимового, люди їздили набагато менше. Та й кількість пасажирів, за правилами карантину, обмежена лише сидячими місцями. Одне слово, рентабельність перевезень впала так, що без підвищення тарифів на проїзд вже ніяк не обійтися.

Перевізники Київщини розповіли, що буде з тарифами на проїзд у Київській області

Спочатку планують підняти ціни у Боярці і Вишневому. Трохи згодом подорожчає проїзд від Згурівки, Іванкова, Баришівки.

Тарифи на проїзд зростуть відчутно. Наприклад, проїзд від Боярки до Києва коштуватиме 25 гривень. Тобто людям, які щодня їздять звідти до столиці на роботу, доведеться лише за  сполучення з Києвом віддати 50 гривень. А якщо їм ще по місту доведеться їхати на маршрутках, то щоденна подорож на роботу і назад обійдеться в межах сотні гривень.

Адже в столичних маршрутках, які курсують містом, теж підвищення тарифів на проїзд неминуче, кажуть перевізники. І вони теж, очевидно, вже в березні почнуть правити за свої послуги більші ціни. Зокрема, у столиці тарифи зростуть до 10-12 гривень.

Що стосується комунального транспорту – трамваїв, тролейбусів, метро, то в них тарифи на проїзд поки не зростатимуть, обіцяє КМДА.

Тарифи на проїзд у маршрутках: перевізники підвищать ціни

В інших містах України тарифи на проїзд також будуть рости

Зокрема, в Сумах вже підняли вартість проїзду в маршрутках на 2 гривні. Тепер вона становить 7 гривень замість колишніх п'яти.

У Харкові поки що тарифи на проїзд обіцяють залишити незмінними. А от в області вартість приміських і міжміських перевезень зросла на 1-4 гривні. Чим довший маршрут, тим більший приріст ціни на ньому.

У Кропивницькому тариф на проїзд у комунальному транспорті - тролейбусах та автобусах, коштуватиме, відповідно, 5 і 6 гривен. В маршрутках, кажуть буде ще на гривню дорожче – 7 гривень.

На сьогодні найдорожчий тариф на проїзд у міських маршрутках – у Києві. Він становить 8 гривень. Найдешевше буде проїхатись у Херсонській та Черкаській областях. Тамтешні перевізники поки правлять за одну поїздку по 3 гривні. Але такі тарифи на проїзд залишатимуться недовго.

Нагадаємо, у перевізників, що здійснюють рейси на приміських маршрутках Києва, тарифи на проїзд подорожчають в інтервалі від 2 до 10 гривень. А вартість проїзду в столичних маршрутках може стати від 20 гривень і вище.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua
Квітневий Молодик 2021: що обов'язково потрібно зробити в цей день
За даними астрологів, квітневий Молодик у 2021 році буде дуже сприятливим і перспективним. Якщо в цей день дотримуватися певних правил, то весь рік бу...
Свято 11 квітня: народні прикмети і іменини на Берещення
У православних храмах 11 квітня за новим стилем (29 березня за старим) відзначають свято, в ході якого прославляється береза. За переказами, Богородиц...
В Україні введуть шестирівневу перевірку нарахування допомоги по безробіттю
Виплату і нарахування допомоги по безробіттю в Україні будуть піддавати багаторівневій перевірці. Інформацію про особу, яка втратила роботу, перевірят...
Дизайн манікюру з ланцюжками і перлами: ідеї незвичайного нейл-арту
Якщо ви збираєтеся на вечірку, зустріч творчих людей або просто любите все незвичайне і трендове, то дизайн манікюру з ланцюжками і штучними перлами в...
ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24
ПриватБанк запустив нову функцію для своїх клієнтів, яка дозволить їм мобільно здійснювати Swift-перекази в мобільному додатку Приват24 зі свого смарт...