Стало відомо, коли чекати піку захворюваності коронавірусом у Києві

Максимальний пік захворюваності коронавірусом у Києві очікується в лютому. Про це заявив глава Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в столиці Олег Рубан.

Стало відомо, коли чекати піку захворюваності коронавірусом у Києві - today.ua

За минулу добу в столиці виявили 1 381 нових випадків коронавіруса. Згідно зі статистикою, найбільше випадків захворювання зафіксовано в Дарницькому районі (288), Деснянському (165) і Дніпровському районі (152). Всього в столиці на сьогоднішній день 103 663 підтверджених хворих COVID-19.

"Коронавірус - це гостра респіраторна вірусна інфекція. Ми будемо спостерігати зростання гострих респіраторних інфекцій, а це близько 200 збудників, на третій і четвертий тиждень січня. Максимальний пік буде в лютому місяці", - заявив Рубан.

За словами глави Держпродпотребслужби, локдаун в січні - правильне рішення, однак його слід ввести хоча б на три тижні і з обмеженням роботи громадського транспорту. Тільки в цьому випадку, вважає Рубан, обмеження будуть мати позитивний ефект.

"А так ми будемо лише спостерігати, контролювати, проводити профілактику захворювання. Основне завдання локдауна в такому вигляді - розвантаження медичних установ", - пояснив глава Держпродпотребслужби в Києві.

Як відомо, локдаун в Україні буде введений відразу після новорічних свят - з 8 до 24 січня 2021 року.

Нагадаємо, влада Києва заявила про те, що під час жорсткого карантину громадський транспорт у столиці буде продовжувати працювати. Не зупинить свою роботу і метрополітен.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com