Штормове попередження для Києва: густий туман насувається на столицю, водіїв просять бути обережними

Український Гідрометцентр попереджає жителів і гостей столиці про несприятливі погодні умови, які складуються в Києві вже у найближчі години. В місті та його околицях оголошено штормове попередження. Сьогодні, 17 грудня, надвечір, Київ порине в густий туман.

Штормове попередження для Києва: густий туман насувається на столицю, водіїв просять бути обережними - today.ua

Метеорологи попереджають щодо різкого зниження видимості через туман. Вона обмежиться до 500, а в окремих випадках і до 200 метрів. В Києві оголошено І рівень небезпеки (жовтий).

Штормове попередження, насамперед, стосується учасників дорожнього руху – водіїв і пішоходів. Їх закликають бути максимально уважними і зосередженими під час вуличного руху. Адже через погану видимість на дорогах можуть виникати аварійні ситуації, а деякі з них можуть навіть скінчитися летально.

Штормове попередження для Києва: густий туман насувається на столицю, водіїв просять бути обережними

Зокрема, водіям у туман радять дотримуватися таких рекомендацій:

  • обмежити швидкість руху, знизивши її до такої, щоби можна було вчасно відреагувати на дорожню ситуацію;
  • за наявності протитуманних фар увімкнути і їх, і ближнє світло;
  • дотримуватись безпечної дистанції з іншими автомобілями;
  • вмикати аварійну світлову сигналізацію, якщо у вас виникла потреба зупинитись;
  • уникати різких і непередбачуваних маневрів на дорозі.

При цьому пішоходам також радять під час руху тротуаром триматися подалі від проїжджої частини, адже в тумані водії вас можуть не помітити. Крім того, при перетині вулиці - керуватися не лише сигналами світлофора, але й власним зором і слухом. Вирушаючи ввечері з дому, також подбайте, щоб на вашому верхньому одязі були світловідбивні елементи.

Нагадуємо, синоптики обіцяють, що вже цими вихідними на зміну теплій, вогкій і туманній погоді в Київ та в Україну загалом прийде антициклон із морозами і сонцем.

ДЖЕРЕЛОvechirniy.kyiv.