У Києві зміняться умови оплати комуналки

У Києві оплата комуналки здійснюватиметься за новими правилами. Киянам перестануть розсилати паперові платіжки, а надсилатимуть споживачам лише електронні рахунки. Та все ж паперові рахунки залишаться як виняток.

У Києві зміняться умови оплати комуналки - today.ua

Про це повідомила прес-служба Київської міської адміністрації.

У КМДА вирішили відмовитися від розсилки паперових платіжок за комуналку. З 10 липня платіжки надходитимуть городянам лише в електронному вигляді. Причому, як пише прес-служба КМДА, можна буде відмовитися від паперових платіжок на всі адреси, навіть якщо їх у платника кілька.

Як оформити відмову від паперової платіжки

Киянам, які оплачують комуналку на сайті Центру комунального сервісу (ЦКС), потрібно буде виконати такі дії:

У Києві зміняться умови оплати комуналки

  • зайти в особистий кабінет та відкрити там розділ "Редагувати профіль". Потім потрібно натиснути "Налаштування повідомлень";
  • якщо хочете відмовитись від квитанцій на всіх об'єктах, натисніть кнопку "Відмовитися для всіх об'єктів". А з 10 липня можна буде обирати адреси, за якими ви хочете відмовитись від розсилки паперових платіжок за комуналку. В особистому кабінеті з'явиться спеціальне вікно, що випадає, з кнопками, де можна буде вибрати конкретну адресу;
  • після цього на електронну пошту надійде підтвердження, що ви більше не отримуватимете паперові рахунки-повідомлення.

При цьому тим споживачам, які ще не готові до повної діджиталізації свого побуту, як і раніше, будуть розсилати платіжки у паперовому вигляді.

"Паперові повідомлення й надалі отримуватимуть ті споживачі, які не погодилися перейти на електронні версії квитанцій", - йдеться у повідомленні КМДА.

Нагадаємо, що деякі українці можуть не оплачувати комуналку. Щоправда, це право поширюється лише на частину комунальних послуг.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news