У Києві стане більше інспекторів з паркування

У Києві для посилення боротьби з водіями, які з порушенням правил паркують свої автомобілі, збільшать кількість інспекторів з паркування. Про це в Facebook повідомила прес-служба КМДА.

У Києві стане більше інспекторів з паркування - today.ua

За словами начальника Інспекції з парковки Дмитра Рахматуллина, також планують удосконалити систему навчання інспекторів з паркування та ввести нові критерії якості їх роботи.

Рахматуллін зазначив, що в Києві інспектори з паркування з'явилися в 2018 році, і за цей час вдалося «істотно поліпшити ситуацію з паркуванням на київських вулицях».

Він заявив, що потрібно нарощувати потужності інспекції, так як сьогодні парк евакуаторів перевищує кількісний потенціал інспекторів. Так, за кожним інспектором зараз в середньому закріплено шість евакуаторів на одній локації.

Раніше стало відомо, що в Києві з'явилася перша камера автоматичної фотофіксації порушень правил паркування. Вона в тестовому режимі встановлена на Басейній вулиці, недалеко від Бессарабської площі. Фіксація порушень відбувається автоматично, без участі інспекторів з паркування.