У Києві по місту мчать швидкі допомоги з мигалками і сиренами: жителі столиці налякані

Київ заполонили швидкі допомоги, що мчаться по місту з максимальною швидкістю із включеними мигалками та сиренами. Жителі столиці налякані. Останнім часом виття сирен швидкої допомоги можна почути неодноразово в різних кінцях міста. Звичайно, такі випадки траплялися й раніше, проте це було не так часто. А тепер місто буквально заполонили виючі карети швидкої допомоги, і це не може не лякати. Чому швидкі стали вити частіше - розповіли в сюжеті ТСН.

У Києві по місту мчать швидкі допомоги з мигалками і сиренами: жителі столиці налякані - today.ua

Нічого катастрофічного в цьому немає, відразу заспокоїли журналістів у службі швидкої допомоги. Просто зараз працівники невідкладної допомоги отримали особливе розпорядження.

"Будь-які пересування машин екстреної служби в денний час, а саме з 6:00 ранку до 22.00, повинно здійснюватися тільки із застосуванням сирени разом з мигалкою", - цитує текст розпорядження керівник однієї з київських бригад екстреної допомоги Фелікс Лідерман.

У Києві по місту мчать швидкі допомоги з мигалками і сиренами: жителі столиці налякані Таке розпорядження не безпідставне. Адже столичні дороги перевантажені транспортом. Нерідко водіям доводиться чимало часу стояти у пробках. І якщо їхній втрачений час - це запізнення на роботу і витрачені нерви, то запізнення швидкої допомоги може стати фатальним для того, до кого вона їде. Тому й вирішили, що швидкі повинні всюди їздити з візуально-звуковими сигналами - щоби інші автомобілі встигли дати їм дорогу.

Тепер вони так їздять не лише на термінові виклики, а й взагалі на всі. Адже стояння в пробках збільшує тривалість обслуговування одного пацієнта, і може статися так, що на терміновий виклик не знайдеться вільної бригади. Хоча, у швидкої допомоги рідко бувають не термінові виклики.

Втім, таке розпорядження продиктовано не тільки міркуваннями швидкості прибуття медиків на виклик. У столиці дійсно зросла кількість викликів швидкої.

"У квітні, коли вже починалися обмеження карантинні, то близько 40 тисяч випадків було за квітень. А вже в жовтні - близько 80 тисяч. Майже вдвічі збільшилася кількість", - розповів заступник керівника з експлуатації транспорту "Кіівмедспецтрансу" Володимир Кушнір.

Проте навіть і з включеними сигналами, швидку допомогу, на жаль, пропускають не завжди і не всі водії. Звичайно, більшість водіїв, почувши тривожний сигнал і побачивши машину з червоним хрестом, негайно притискаються до узбіччя, щоби пропустити тих, хто мчить рятувати чиєсь життя. Однак знаходяться і такі водії, які вважають, що їм потрібно швидше, і не поступаються дорогою швидкій допомозі.

"Можливо, пафосно скажу, не забувайте, що кожна карета швидкої допомоги рано чи пізно може їхати, не дай Бог, до вас або ваших родичів", - попередив Володимир Кушнір.

Нагадаємо, недавно в Рівненській області в аварію потрапила машина швидкої допомоги, що мчала на допомогу постраждалим від ДТП. Швидка їхала із включеною сиреною та мигалкою. Однак знайшовся водій позашляховика, який не пропустив медичний автомобіль. В результаті машини зіткнулися, і швидка допомога перекинулася. Двоє медиків, які поспішали рятувати інших, самі отримали травми.

Оля Полякова кардинально змінила імідж
Епатажна українська співачка Оля Полякова продовжує експерименти зі своєю зовнішністю. Виконавиця вже встигла приміряти кілька несподіваних образів, к...
На верхівку головної ялинки України встановили величезний жовтий капелюх
Величезну капелюх золотисто-жовтого кольору вже встановили на верхівці головної ялинки України на Софійській площі в Києві. Несподіване дизайнерське р...
Вчені з США назвали продукти, які блокують розмноження коронавіруса в організмі
Група вчених із США в ході проведених досліджень з'ясували, що ряд продуктів харчування блокують можливість коронавіруса до розмноження. Якщо в період...
Фото Тіни Кароль з новим залицяльником викликало суперечки в Мережі
У Мережі з'явилося фото, на якому Тіна Кароль зображена поряд з актором і телеведучим «Сніданок.Віхідній» на 1+1 Олександром Поповим. Знімок розділив ...
ПриватБанк дав своїм клієнтам інструкцію по боротьбі з шахраями
Клієнти ПриватБанку часто скаржаться на дзвінки від інтернет-шахраїв, які намагаються заволодіти їхніми грошима, отримавши будь-якими способами доступ...