У Києві ухвалили рішення щодо продовження навчального року на літо: подробиці

Міська влада в Києві ухвалила рішення щодо продовження навчального року на літо. У КМДА вважають, що столичним школярам немає необхідності вчитися в літню пору. Про це повідомив у своєму Facebook заступник глави столичної адміністрації Валентин Мондрієвський.

У Києві ухвалили рішення щодо продовження навчального року на літо: подробиці - today.ua

Завдяки грамотно організованому дистанційному навчанню, вдалося вчасно виконувати навчальні плани. Великого відставання школярів із предметів немає. А там, де навчальний процес трохи не встигає за планом, усе вдасться надолужити завдяки відновленню очного навчання вже з 5 травня.

Після великодніх свят київські школярі повертаються до нормального процесу навчання в школах, повідомив Мондрієвський. Це пов'язано з тим, що в столиці послаблять локлаун.

"Хочу заспокоїти батьків школярів, у столичних школах подовжувати навчальний процес на літо не будуть, адже під час локдауна всі заняття велися дистанційно і відповідно до затвердженої програми. Діти, як і планувалося, завершать навчальний рік в кінці травня", - написав чиновник.

У Києві ухвалили рішення щодо продовження навчального року на літо: подробиці При цьому в столичному Департаменті освіти і науки відзначили, що протягом 2020/2021 навчального року адміністраціям шкіл вдавалося ефективно поєднувати різні формати навчання - очний, дистанційний і змішаний. Завдяки цьому вдалося уникнути відставання в шкільній програмі.

Валентин Мондрієвський також додав, що з вже з 5 травня починається прийом першокласників у столичні школи, а також відновлюється розсилка запрошень у дитсадки.

Крім школярів, 5 травня повернуться до очного навчання також студенти вузів і коледжів, а також учні закладів профтехосвіти.

При цьому в деяких регіонах все ж навчальний рік можуть продовжити, розповів  керівник головного управління шкільної освіти Юрій Кононенко. Це, в першу чергу, стосується західного регіону країни, де місцеві локдауни були тривалими, і, можливо, не всі діти мали можливість вчитися дистанційно.

Нагадаємо, в Києві скасували локдаун із 1 травня. У столиці з цього дня можна буде пересуватися в наземному транспорті і метро без спецперепусток.