Супермаркети знову переписали ціни на молочні продукти: скільки зараз коштують молоко, сметана та кефір

В Україні, відколи почалася війна, ціни на продукти неабияк зросли. При цьому не вся їжа дорожчає поступово. Деякі ціни то знижуються, то підвищуються знову. Власне, таку непередбачуваність нині демонструють і ціни на молочні продукти. Молоко, сметана, кефір майже щодня продаються за новими цінами.

Супермаркети знову переписали ціни на молочні продукти: скільки зараз коштують молоко, сметана та кефір - today.ua

У червні супермаркети знову переписали ціни на молочні продукти. Про те, як змінилася їхня вартість порівняно з останнім місяцем весни, пише znaj.ua, посилаючись на інформацію порталу minfin.

Молоко

Середня ціна на 900 мл молока жирністю 1% від ТМ "Простоквашино" становить 33,18 грн. Місяць тому така сама упаковка молока продавалася по 38,80 грн. Тобто, на вартості молока все ж таки позначається сезонність. До літа продукт помітно здешевшав. Здешевшало і молоко від ТМ "Яготинське" із вмістом жиру 2,6%. Щоправда, на нього ціна знизилася несуттєво: із 39,41 грн до 39,12.

Супермаркети знову переписали ціни на молочні продукти: скільки зараз коштують молоко, сметана та кефір

Кефір

950 мл кефіру "Селянського" 2,5% зараз у середньому коштує 43,26 грн. А ось місяць тому він був відчутно дешевшим. Тоді він йшов за середньою ціною 40,60 грн. При цьому ціни на кефір від цієї торгової марки коливаються в діапазоні від 41,90 грн до 45,97.

Сметана

Сметана, яку виробляє ТМ "Президент", у червні стала дешевшою. Продукт 15% жирності в 350-грамовій розфасовці у травні коштував 39,11 грн, а тепер його середня ціна становить 37,74. Сметана від ТМ "Простоквашино" 20% також знизилася в ціні. У травні вартість 340-грамового пакету з цим продуктом становила 44,14 грн, а тепер його можна купити за 41,98 грн.

Нагадаємо, в Україні також прогнозують сезонне зниження цін на овочі, яке, ймовірно, триватиме до середини вересня-початку жовтня.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua