Швидка допомога не встигла до хворого в Києві через незаконний шлагбаум: чоловік помер

У Києві в одному з житлових масивів чоловік помер, не дочекавшись швидкої допомоги. Все – через те, що машина швидкої допомоги не змогла доїхати до місця призначення через закритий шлагбаум. Про це повідомив сьогодні, 17 липня, під час онлайн - брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

Швидка допомога не встигла до хворого в Києві через незаконний шлагбаум: чоловік помер - today.ua

Трагедія трапилася на Русанівських садах. Деякі місцеві жителі самовільно закрили там під'їзні шляхи: де шлагбаумами, а де і замкненими ворітьми. При цьому інші люди з цим мирилися, поки не сталося нещастя. Чоловікові з житлового масиву терміново знадобилася медична допомога. Карета швидкої допомоги приїхала доволі швидко. Однак зрештою медики не змогли на машині підібратися до місця, де знаходився ургентний хворий.

На одному кінці вулиці медиків зустріли встановлені ворота, які були замкнені на замок, на іншому кінці – дорогу перекривав шлагбаум. Робити було нічого. Медикам довелося висаджуватися і добиратися до хворого пішки. Проте дорогоцінні миті, поки він ще був живий, були втрачені. В результаті чоловік помер, не дочекавшись медичної допомоги.

Цей випадок набув розголосу. Адже така ситуація може повторитися ще не раз і не в одному лише місці.

Віталій Кличко каже, що міською владою вже про внесено припис про демонтаж шлагбаума. І якщо цього не зроблять до сьогоднішнього вечора ті, хто його встановив, то в понеділок його демонтують міські служби.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/291812218688135/

Однак проблема одним шлагбаумом не вичерпується. Адже ніхто не знає, скільки в столиці таких незаконно встановлених перешкод. Вони створюють серйозні перешкоди для проїзду служб швидкого реагування.

"Для комплексного вирішення цієї проблеми потрібно розробити і затвердити порядок встановлення шлагбаумів та інших об'єктів, що перегороджують шлях", - каже мер столиці.

Ще в 2008 році Київрада виключила пункт про встановлення шлагбаумів з правил благоустрою міста, і з тих пір жодного документа, що регламентує цей процес, у міста немає. Тому проблема, каже Кличко, вимагає негайного реагування і швидкого вирішення.

Нагадаємо, у Києві водій фури отримав астрономічний штраф за те, що намагався проїхати по місту на перевантаженому автомобілі. Його оштрафували на 6500 євро. За такі гроші можна подумати про покупку нового тягача.