Шмигаль обіцяє українцям зарплату “як у Польщі“: прем'єр назвав термін

Денис Шмигаль пообіцяв українцям зарплату на рівні Словаччини чи Польщі. Про це глава українського уряду написав у своєму Facebook.

Шмигаль обіцяє українцям зарплату “як у Польщі“: прем'єр назвав термін - today.ua

Денис Шмигаль переконаний, що в Україні є перспективи для неухильного зростання середньої зарплати, а відповідно, і добробуту громадян. Так, за минулий рік реальні зарплати українців виросли на 10% і перевищили 14 тисяч гривень (очевидно, прем'єр має на увазі середню зарплату, - авт.).

"У грудні 2020 року реальні зарплати зросли на 10% в порівнянні з груднем 2019 і склали 14,2 тисячі гривень", - пише прем'єр.

Шмигаль обіцяє українцям зарплату “як у Польщі“: прем'єр назвав термін Однак і це не межа. Уряд розраховує на стійке зростання зарплат і сподівається, що через десять років вони будуть порівнянні з заробітками у наших найближчих сусідів, які знаходяться в Євросоюзі.

"Архіважливо завдання, яке ставить уряд - це до 2030 року вийти з середнім зарплатам на рівень наших сусідів з Польщі чи Словаччині, - пише Денис Шмигаль.

Нагадаємо, в грудні середня зарплата в Україні піднялася майже на 2 тисячі і склала 14 179 гривні. При цьому раніше Денис Шмигаль заявляв, що українцям для нормального життя вистачить зарплати розміром у 15 тисяч гривень.