На всіх пляжах Києва вивісили червоні прапори і заборонили купатися

Автор: Марченко Любов

Всі пляжі Києва із суботи, 17 липня, закриті для купання. Причиною такої заборони стала аномальна спека, яка спровокувала масову загибель річкових мешканців. Це, в свою чергу, зробило воду непридатною для купання.

На всіх пляжах Києва вивісили червоні прапори і заборонили купатися - today.ua

Про те, що купатися на всіх київських пляжах і в усіх водоймах столиці заборонено, повідомило комунальне підприємство Плесо.

У розпал липневої спеки, коли жителі мегаполісу масово тягнуться до води, щоб хоч на якийсь час освіжитися, купання заборонили. Засмагати на пляжах можна, а ось купатись у воді заборонено.

Таке обмеження продиктоване зовсім не винятковим садизмом комунальників, а обставинами, що склалися. В усьому винна аномально спекотна погода, яка в ці дні панує на більшості території нашої країни.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 травня

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Через спеку вода "зацвіла". У ній активно розмножилися синьо-зелені водорості, які поглинають із води кисень, а замість цього виділяють токсини.

На всіх пляжах Києва вивісили червоні прапори і заборонили купатися

"Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. При таких обставинах санітарна якість води суттєво погіршується", - п ояснили комунальники.

Звичайно, така вода з мертвими річковими мешканцями може бути вкрай небезпечна через тотальний процес розкладання, який в ній йде. Саме тому на всіх пляжах столиці вивісили червоні прапори, що є умовним знаком, який попереджає про заборону на купання. Причому навіть затяті прихильники закону про декомунізацію не можуть прибрати ці прапори з пляжів, адже ці кольори відповідають міжнародній класифікації небезпеки купання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На всіх пляжах Києва вивісили червоні прапори і заборонили купатися Червоний прапор говорить про те, що купатися категорично заборонено з тих чи інших причин. Гірше цього може бути лише чорний прапор, який взагалі забороняє вхід на пляж.

Нагадаємо, в Україні названі п'ять найбільш малолюдних і чистих пляжів. Ці райські куточки ще збереглися на чорноморському та азовському узбережжях.