“Київстар“ почав повертати своїм клієнтам гроші: в компанії пояснили, що відбувається

Компанія "Київстар" буде повертати своїм клієнтам частину грошей, які ті переказали на поповнення рахунку. Бонуси, нараховані клієнтам, матимуть конкретну грошову вартість. Таке оголошення з'явилося на сайті "Київстар", викликавши неабияку зацікавленість клієнтів цього мобільного оператора.

“Київстар“ почав повертати своїм клієнтам гроші: в компанії пояснили, що відбувається - today.ua

У компанії підтверджують, що так, дійсно у них почала діяти така акція. З кожного поповнення рахунку частину грошей переведуть у бали, і потім їх можна буде обміняти назад на гроші.

Правда, при цьому є одна обов'язкова умова: сума платежу має дорівнювати або бути вищою за 100 гривень. Вартість одного віртуального бала прирівнюється до однієї гривні. За поповнення розміром в 100 гривень абоненти "Київстар" отримують 30 бонусних балів, які легко можна конвертувати в 30 гривень.

У чому підступ?

Підступу немає, стверджують в "Київстар". Є лише ряд обмежень, що стосуються цих бонусних грошей: “Київстар“ почав повертати своїм клієнтам гроші: в компанії пояснили, що відбувається

  1. По-перше, поповнювати рахунок потрібно лише з картки VISA.
  2. По-друге, це можна робити лише в додатку "Мій Київстар".
  3. "По-третє повернути бали на той рахунок, який був поповнений, тим самим ще раз збільшивши собі рахунок за бонусні гроші, не вийде. Ці гроші можна використовувати лише для підключення інших "фішок" від "Київстар".
  4. Є ще і по-четверте: ці бонусні гроші потрібно обов'язково витратити протягом місяця. Після закінчення цього терміну вони "перетворюються на гарбуз", чи то пак згоряють.

Крім того, слід знати, що бонуси нараховуються не відразу, а лише через тиждень після поповнення. Замовити собі за ці гроші нові сервіси від "Київстар" можна через особистий кабінет "Мій Київстар".

Нагадаємо, компанія "Київстар" спростила процедуру поповнення мобільного рахунку для пенсіонерів. У своєму Facebook-акаунті компанія опублікувала докладну інструкцію, що для цього потрібно зробити.

ДЖЕРЕЛОgsminfo