Київстар дає можливість своїм абонентам стежити за людьми: як це працює

Оператор мобільного зв'язку Київстар дає можливість своїм клієнтам відстежувати місце розташування будь-якого іншого абонента. Для цього лише потрібно скористатися новою послугою, яка називається "Маячок".

Київстар дає можливість своїм абонентам стежити за людьми: як це працює - today.ua

Послуга "Маячок" від компанії Київстар допоможе вам у будь-який час доби дізнатись, де саме знаходиться людина, за номером якого встановлено стеження. Є чимало випадків, коли знати місце розташування людини життєво важливо. Особливо це стосується дітей та літніх людей, у яких трапляються проблеми з пам'яттю. Та й дорослим людям цілком працездатного віку така послуга від Київстар іноді може врятувати життя. Наприклад, якщо вас везуть в багажнику чужої машини, то вашим рідним ліпше знати, яким шосе рухається цей автомобіль.

Як скористатися послугою "Маячок"

Для того, щоб встановити собі послугу стеження за певним мобільним номером, потрібно на своєму телефоні ввести таку комбінацію цифр і символів:

*147*1*4*38ХХХХХХХХХХ#, де замість символів, позначених "Х", ви підставляєте номер потрібного вам телефону. Наприклад - 0971112233.

Тут дуже важливо знати: стеження за якимось номером ви можете встановити лише з добровільної згоди власника цього номера. Тому, перш ніж підключати цю послугу, варто обговорити це з ним.

Київстар дає можливість своїм абонентам стежити за людьми: як це працює Тому, коли ви набрали потрібну комбінацію цифр, цій людині на її номер прийде СМС-повідомлення, в якому вона має підтвердити, що згодна на стеження за його номером.

Як користуватися цим додатком від "Київстар"

Після того, як ця послуга вже буде підключена, скористатися нею можна також за допомогою введення такої комбінації: *147*1*1* 38ХХХХХХХХХХ #, в якій, ще раз нагадуємо, символами "Х" позначений потрібний вам номер телефону.

Вам прийде відповідь на телефон в форматі СМС-повідомлення. Ст про ит така послуга 2 гривні.

Можна також підключити за номером 477*78 пакет з чотирьох запитів, кожен з яких коштує всього 53 копійки.

Крім того, набравши комбінацію *147*1*3#, ви можете дізнатися список номерів, за якими ви можете стежити.

І, нарешті, цю послугу легко можна відключити. Для цього потрібно лише набрати комбінацію *147*1*5*номер#.

Нагадаємо компанія "Київстар" на період локдауна спростила перехід на дешевий контрактний план "Дзвінки для батьків", розрахований в основному на людей похилого віку. Для цього лише потрібно зателефонувати на номер 466, і тарифний план почне діяти. А оформити контракт юридично можна буде після закінчення локдауна в будь-якому фірмовому магазині "Київстар".

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua
Річний тариф на газ для населення України буде введений з 1 травня
Фіксований річний тариф на газ для побутових споживачів буде введений з 1 травня 2021 року. Український енергорегулятор (НКРЕКУ) схвалив дане рішення ...
Стало відомо, як будуть працювати 8 березня “Нова пошта“ та “Укрпошта“
Поштові компанії “Нова пошта“ та “Укрпошта“ розповіли, як будуть працювати в понеділок, 8 березня. Обидві компанії не припиняють своєї роботи у святко...
Катя Осадча з “німбом“ на голові похвалилася нестандартним аксесуаром
Катя Осадча вже дуже багато років веде програму «Світське життя» і її головною візитною карткою є різні нехитрі капелюшки. Раз у раз ведуча дивує публ...
Стало відомо, як в Україні завищують тарифи на газ і тепло
В Україні необґрунтовано завищують тарифи на газ і тепло. Обидва ці тарифи завищені, принаймні, в 4 рази. Таку думку висловив експерт аналітичного цен...
«Холостячка» Ксенія Мішина показала свій номер в Хорватії
«Холостячка» Ксенія Мішина на самоті вирушила в подорож. Українська актриса прилетіла до Хорватії, де проведе тиждень, щоб вивчити місцеву мову. Потрі...