Київських школярів незабаром відправлять на весняні канікули: стала відома дата

У Київській міськдержадміністрації назвали дату весняних канікул у школах столиці. Хоча в період карантину кожен навчальний заклад може сам визначатися з датою початку канікул, однак у департаменті освіти і науки КМДА рекомендують усім столичним школам піти на канікули одночасно.

Київських школярів незабаром відправлять на весняні канікули: стала відома дата - today.ua

Всім школам Києва рекомендують вивести дітей на канікули одночасно - так, як це було спочатку передбачено у навчальних планах: з 22 по 27 березня. У департаменті пояснюють це просто: у дітей залишається для "нормального" навчання лише квітень. Далі стартують річні підсумкові контрольні в усіх школярів і ЗНО у випускників.

У дні проведення ЗНО занять в школах не буде. До того ж, у травні багато державних свят, а отже, і вихідних днів. У підсумку, в травні на навчання залишається лише 10 днів. За ці дні вчителям потрібно встигнути провести всі підсумкові контрольні за рік, що є для школярів великим навантаженням.

Київських школярів незабаром відправлять на весняні канікули: стала відома дата А якщо при цьому ще й зрушити весняні канікули, то взагалі навчальний процес буде неабияк підірваний. Діти і так вже другий рік не можуть вчитися ритмічно через епідемію.

Що потрібно знати, якщо дистанційне навчання введуть знову

Ситуація з коронавірусом продовжує залишатися тривожною. Епідемія поки не відступає ні у нас, ні в більш благополучній Європі. Тому повторне введення дистанційного навчання цілком реальне.

Якщо це станеться, то на "дистанційку" підуть учні 5-11 класів. Молодші діти, з 1 по 4 класи, будуть відвідувати школу. ЗНО буде проводитися очно, ніякого ЗНО онлайн бути не може.

Нагадаємо, в деяких регіонах весняні канікули в школах вже почалися через різке погіршення епідситуації.

ДЖЕРЕЛОvgorode.ua