Київ готується до повені: жителів столиці попередили, які райони можуть піти під воду

У Києві, з початком потепління, можуть піти під воду деякі об'єкти, що знаходяться на березі Дніпра. Про це оголосив під час брифінгу мер столиці Віталій Кличко.

Київ готується до повені: жителів столиці попередили, які райони можуть піти під воду - today.ua

За минулий тиждень у столиці випало дуже багато снігу. Через це, якщо почнеться інтенсивне потепління і танення, вода може хлинути зі схилів Дніпра і підтопити будівлі, що знаходяться на берегах річки. Таким чином, жителі прибережної зони можуть постраждати від повені.

Втім, великої повені в Києві не прогнозують, зробив ремарку Віталій Кличко. Для того щоб столицю сильно затопило, потрібне раптове і дуже велике підвищення температури. А такого синоптики не обіцяють. Вони лише прогнозують із завтрашнього дня невеликий перехід від мінусових денних температур до плюсових. При цьому вночі збережеться температура зі знаком мінус. Тому інтенсивного танення снігу не буде.

Київ готується до повені: жителів столиці попередили, які райони можуть піти під воду І все ж, мешканцям прибережної зони, варто підготуватися до можливої повені.

"Можливі проблеми поблизу об'єктів біля Дніпра, але їх не так багато. Департаменту муніципальної безпеки і главам районів доручено підготувати всі підрозділи на випадок повені", - повідомив Кличко.

Він також розповів, що міським чиновникам дано доручення взяти на облік всі місця, які можуть бути потенційно небезпечні. Вони також повинні заздалегідь подумати про склад оперативних штабів, які мають бути готові негайно приступити до роботи у випадку повені. Крім того, в місті повинна бути в стані готовності техніка, яку можна буде задіяти для ліквідації наслідків стихії.

Нагадаємо, в грудні минулого року після шторму повінь затопила популярний курорт Кирилівку. На кілька днів населений пункт був взагалі відрізаний від "великої землі".

ДЖЕРЕЛОsocportal.info