Дистанційного навчання не буде: в Києві відновили роботу шкіл та дитсадків

У школах і дитсадках Києва вирішили не відновлювати дистанційне навчання. Незважаючи на сильне похолодання в столиці і на всій території України, навчальний процес в київських школах і дитсадках відновлений повністю.

Дистанційного навчання не буде: в Києві відновили роботу шкіл та дитсадків - today.ua

Нагадаємо, київських дітей відправили на дистанційне навчання на два дні ще з ранку у четвер, 11 лютого. Мерія прийняла рішення про тимчасове припинення робіт навчальних закладів у зв'язку із сильним снігопадом, який обрушився на столицю. Київським комунальникам потрібен був час і можливість розчистити міські вулиці від снігу. Завдяки тому, що дітей залишили вдома, в місті вдалося скоротити транспортні потоки, і комунальна техніка змогла працювати.

У п'ятницю, 12 лютого, перший заступник київського мера Валентин Мондрієвський повідомив, що з понеділка всі освітні установи відновлюють роботу у штатному режимі. Однак міська влада буде моніторити ситуацію та оперативно реагувати на неї, уточнив чиновник. Дистанційного навчання не буде: в Києві відновили роботу шкіл та дитсадків Тоді ж, у п'ятницю ввечері, Міносвіти розіслало лист до обласних департаменти освіти з рекомендацією відправити дітей на дистанційне навчання на кілька днів, поки будуть сильні морози.

Сьогодні, 15 лютого, незважаючи на похолодання, київські діти пішли в школи і дитсадки.

У регіонах вчинили по-різному. Наприклад, у Вінницькій області оголосили з понеділка змішану систему навчання: частково очну, частково дистанційну. На Полтавщині для шкіл відновили дистанційне навчання, проте дитсадки працюють у штатному режимі. У Хмельницькій області всі діти з ранку вирушили на навчання.