Дистанційне навчання в школах Києва можуть повернути: названо умову

Автор: Марченко Любов

Від сьогоднішнього дня, 25 січня, в школах Києва поновилися заняття. До цього часу, поки країна перебувала на жорсткому карантині, діти навчалися дистанційно. Однак перехід до стаціонарного навчання в школах не означає, що школярів не можуть повернути на "дистанційку".

Дистанційне навчання в школах Києва можуть повернути: названо умову - today.ua

У Київській міській адміністрації розповіли, за якої умови дітей можуть знову відправити на дистанційне навчання. Це може статися в разі погіршення епідеміологічної ситуації.

Втім, і в цьому випадку тотального повернення до "дистанційки" не передбачають. Кажуть, що будуть вибірково відправляти на домашнє навчання окремі класи або навіть школи. Дистанційне навчання в школах Києва можуть повернути: названо умову

"У разі погіршення епідситуації столичні навчальні заклади перейдуть до змішаної системи навчання. Тобто на дистанційне навчання відправляти не всіх школярів, а при необхідності окремі класи або закривати на карантин окремі школи", - йдеться в повідомленні КМДА.

Популярні зараз

Загальна мобілізація: роботодавці подадуть списки військовозобов'язаних до ТЦК до 1 грудня

Підвищення пенсій з 1 січня може не бути: стали відомі деталі бюджету-2024

У костюмі-трійці та з оригінальною брошкою: новий стильний образ Олени Зеленської

Українським біженцям у Німеччині шукатимуть роботу у великих компаніях

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

При цьому в адміністрації також нагадують, що київські школярі мають право на безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті.

Нагадаємо, до стаціонарного навчання сьогодні повернулися школярі і в інших містах України. При цьому карантинні вимоги в навчальних закладах зберігаються. Раніше в Міносвіти вважали за доцільне повернути в школи тільки учнів молодших класів, а інших перевести на змішану форму навчання.