Дистанційне навчання для київських школярів можуть продовжити

Дистанційне навчання в київських школах мають намір обмежити двома минулими днями - 11 і 12 лютого. Однак при несприятливих погодних умовах столична міськадміністрація може продовжити школярам період перебування на дистанційці.

Дистанційне навчання для київських школярів можуть продовжити - today.ua

Юним жителям столиці веліли залишатися вдома ще в середу, 10 лютого, ввечері. У місті через рясний снігопад, раз у раз, стали виникати затори на дорогах, і дорога до школи і дитсадка для багатьох юних киян та їхніх батьків перетворилася на квест.

Тоді КМДА було прийнято рішення відправити дітлахів, школярів і з дитсадків, на два дні по домівках, щоби скоротити транспортні потоки в місті і гарненько розчистити вулиці. Снігопад в місті ще триває, проте синоптики обіцяють його завершення. І комунальники сподіваються до понеділка розчистити міські вулиці від снігових заметів.

Тому з понеділка дистанційка для школярів закінчується. Всі школи і дитсадки працюватимуть у штатному режимі.

"За прогнозами синоптиків, сильні снігопади в Києві припиняться, і на зміну їм прийде морозна погода. Комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, тому місто повернеться до звичного ритму життя", - повідомив перший заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

Дистанційне навчання для київських школярів можуть продовжити Правда з понеділка, 15 лютого, синоптики обіцяють сильне похолодання. Тому працівники комунальних служби повинні за вихідні обстежити всі школи і садки на предмет можливого усунення тепловтрат і перевірити подачу тепла в навчальні заклади.

Скоріш за все, всі школи та садочки з понеділка повернуться до роботи в звичайному режимі. І все ж міська влада не виключає, що при погіршенні погодної ситуації доведеться приймати оперативні рішення.

"Ми стежимо за ситуацією і в разі необхідності будемо приймати оперативні рішення, але зараз ніяких побоювань немає", - заявив чиновник.

Тобто, цього разу дистанційне навчання для київських школярів обійшлося двома днями, хоча варіанти все ж можливі.

Нагадаємо, синоптики обіцяють в Україні з понеділка сильне похолодання. Холоди і заметіль триватимуть, принаймні, весь наступний тиждень. Причому часом нічна температура повітря буде опускатися до -30 градусів.

ДЖЕРЕЛОkyivcity.gov.ua