Біткоїну - кінець: швейцарський банк попередив про повне знецінення криптовалюти

Автор: Марченко Любов

На фоні безпрецедентного зростання вартості біткоїна швейцарський банк UBS розіслав своїм клієнтам несподіване попередження: вже у найближчому майбутньому біткоїн та інші криптовалюти може очікувати повний крах. Вони знеціняться до нуля. Про це повідомило авторитетне видання Bloomberg із посиланням на текст листа, який банк UBS розіслав своїм клієнтам.

Біткоїну - кінець: швейцарський банк попередив про повне знецінення криптовалюти - today.ua

"На наш погляд, мало що може перешкодити вартості криптовалюти впасти до нуля, коли з'явиться якась поліпшена версія, або законодавчі зміни не вплинуть на настрої ринку", - написали банкіри у відповідь на запити своїх клієнтів, які цікавляться перспективами покупки біткоїнів.

При цьому банкіри допускають, що в найближчій перспективі біткоін може рости. Причому він може ще істотно вирости в ціні. Цьому, в числі інших факторів, сприятиме обмежена пропозиція на ринку криптовалюти. Біткоїну - кінець: швейцарський банк попередив про повне знецінення криптовалюти Однак у перспективі ринок криптовалюти, і вартість біткоїна зокрема, очікує регулювання. Причому "зарегулювати" його можуть так, що він не лише впаде в ціні, але й може повністю знецінитися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Інвестуйте в криптовалюту стільки грошей, скільки ви готові втратити", - похмуро підсумували банкіри своє послання клієнтам.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

Не Гокінг і не Ейнштейн: названо найрозумнішу людину за всю історію земної цивілізації

Нагадаємо, в світі безповоротно втрачено 4 мільйони біткоїнів. Причиною цього стали не економічні віяння, а елементарний людський фактор.