Біткоїн опинився під загрозою: чому після стрімкого зростання криптовалюта стала падати в ціні

Біткоїна хочуть приручити. Під впливом регуляторів, криптовалюта вже, ймовірно, не буде так стрімко рости вгору, а можливо буде і далі падати в ціні. Аналітики дали пояснення того, чому після фантастичного злету вгору біткоїн раптом став стрімко падати.

Біткоїн опинився під загрозою: чому після стрімкого зростання криптовалюта стала падати в ціні - today.ua

Після стрімкого зростання, який біткоїн демонстрував наприкінці 2020-на початку 2021 року віртуальна валюта стала не менш стрімко падати в ціні. На ранок п'ятниці, 22 січня, вона здешевшала ще на 5%, впавши до 28 800 доларів. Правда, до середини дня біткоїн трохи підбадьорився і знову поліз нагору, здолавши до обіду показник у 31 000 доларів. Проте навіть таке невелике повернення на раніше завойовані позиції аналітики не вважають початком нового сходження головної криптовалюти світу.

За минулий робочий тиждень біткоїн втратив у ціні 11%. Такого стрімкого падіння за такий недовгий проміжок часу у нього не траплялося ще з вересня 2020 року.

Аналітики, яким запропонували поділитися своїми міркуваннями щодо найближчих злетів і падінь криптовалюти, розповіли агентству Reuters, в чому причина такого обвалу вартості біткоїна. Біткоїн опинився під загрозою: чому після стрімкого зростання криптовалюта стала падати в ціні

Експерти розрізняють дві причини обвалу біткоїна

Одна з них - короткострокова. Багатьох інвесторів, які зберігають свої заощадження в криптовалюті, налякав різкий стрибок вартості біткоіна до 42 тисяч доларів. Вони побачили в такому стрімкому зростанні ознаки фінансової бульбашки, яка ось-ось може лопнути. Піддавшись панічним настроям, інвестори почали активно збувати біткоїни, щоби не втратити усіх своїх грошей.

Покупці, які в такій ситуації ризикують не менше, а більше за продавців, природно, стали збивати ціну. Таким чином вартість біткоїна впала до 28,8 тисячі доларів.

Друга причина падіння вартості біткоіна - більш глибока і довгострокова. Вона пов'язана з тим, що світові фінансові ділки, яким зростаючий біткоїн застряг кісткою в горлі, хочуть накинути на нього вузду і зробити регульованим.

Зокрема, 21 січня в Сенаті США відбулися слухання щодо загрои використання криптовалюти в незаконних фінансових операціях.

А минулого тижня про загрозу норовливого біткоїна усталеному порядку речей говорила президент Європейського Центрального Банку Крістін Лагард. Вона, зокрема, давно виступає за регулювання біткоїна у світових масштабах.

Тим часом, інші експерти прогнозують, що після завершення пандемії коронавірусу біткоїн може вирости до 400 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОliga.net
Квітневий Молодик 2021: що обов'язково потрібно зробити в цей день
За даними астрологів, квітневий Молодик у 2021 році буде дуже сприятливим і перспективним. Якщо в цей день дотримуватися певних правил, то весь рік бу...
Свято 11 квітня: народні прикмети і іменини на Берещення
У православних храмах 11 квітня за новим стилем (29 березня за старим) відзначають свято, в ході якого прославляється береза. За переказами, Богородиц...
В Україні введуть шестирівневу перевірку нарахування допомоги по безробіттю
Виплату і нарахування допомоги по безробіттю в Україні будуть піддавати багаторівневій перевірці. Інформацію про особу, яка втратила роботу, перевірят...
Дизайн манікюру з ланцюжками і перлами: ідеї незвичайного нейл-арту
Якщо ви збираєтеся на вечірку, зустріч творчих людей або просто любите все незвичайне і трендове, то дизайн манікюру з ланцюжками і штучними перлами в...
ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24
ПриватБанк запустив нову функцію для своїх клієнтів, яка дозволить їм мобільно здійснювати Swift-перекази в мобільному додатку Приват24 зі свого смарт...