Бровари-2: нова ранкова перестрілка, тепер вже у самому Києві

Жителі масиву Позняки сьогодні вранці прокинулися від пострілів під стінами їхніх будинків. З'ясувалося, що на вулиці дійсно стріляють. Сталося це в районі житлового комплексу на вулиці Крушельницької. Там проживає багато людей. І хоча був лише досвіток, хтось із них вже міг у цей час вийти з дому, аби відправитися на роботу чи у справах. Кожен з таких випадкових перехожих міг стати  жертвою перестрілки.

 Бровари-2: нова ранкова перестрілка, тепер вже у самому Києві - today.ua

Четверо молодих людей спортивної зовнішності прудко ганялися за автомобілем Toyota, намагаючись влучити у нього. Зробити це було непросто, тому що автомобіль якийсь час заступали інші машини, залишені на стоянці.

Після того, як жертві вдалося вислизнути і зникнути за поворотом, "мисливці" заскочили в Volkswagen, на якому вони, очевидно, приїхали, і кинули наздоганяти втікача. Чим все скінчилося для втікача, невідомо. Однак для жителів масиву, потривожених ранковою перестрілкою, це ще був не фінал.

Через якийсь час озброєні люди повернулися і почали шукати залишені гільзи. Підібравши сліди перестрілки, вони нарешті поїхали.

https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/592737781671885/

Відео з подією, знятою кимось із вікна будинку, з'явилося на сторінці "Київ оперативний". В коментарях люди обурюються тим, що сталося. По суті в Києві повторилася та ж ситуація з перестрілкою, яка нещодавно сколихнула Бровари і всю Україну. Щоправда, у столиці масштаби були поменше, але ж іноді й однієї випадкової кулі вистачить, щоб обірвати чиєсь життя. Ні учасники, ні організатори, ні причина перестрілки не відомі.

До речі, через перестрілку в Броварах ледь не полетіла голова міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Однак всемогутньому міністру, який очолює МВС вже понад шість років, вдалося зберегтися на своєму місці. Правда, подейкують, що на осінь Офіс президента готує повне перезавантаження Кабміну, і тоді вже "підуть" і Авакова.