Жителям Києва відключать гарячу воду через нові тарифи Нафтогазу

Жителі української столиці можуть залишитися без гарячої води. В асоціації теплокомуненерго (ТКЕ) заявили, що Нафтогаз встановив занадто високі тарифи на газ.

Жителям Києва відключать гарячу воду через нові тарифи Нафтогазу - today.ua

Теплов компанії мають намір закуповувати у Нафтогазу газ не дорожче, ніж по 7,4 грн / куб з урахуванням ПДВ. Якщо тариф на блакитне паливо буде вище, то тепловики не зможуть укласти з постачальником газу новий річний контракт. У результаті, в Києві буде припинено постачання гарячої води в будинки людей.

Крім того, теплокомуненерго готові оплачувати спожитий газ на умовах післяплати. Передоплата підприємства не влаштовує.

Раніше з Нафтогазом були укладені попередні домовленості щодо умов поставок газу. Засідання проходило в п'ятницю, 21 травня 2021 р, в Офісі президента, там же були присутні представники Нафтогазу, Асоціації міст України, Кабміну, НКРЕКУ і Верховної Ради.

Жителям Києва відключать гарячу воду через нові тарифи Нафтогазу Поки Нафтогаз так і не запропонував Києву річний тариф на постачання газу, що може похитнути стабільність гарячого водопостачання в столиці. Справа в тому, що без підписання нового контракту, в якому будуть чітко прописані тарифи на паливо, тепловики не зможуть формувати план на наступний місяць. Підприємства ТКЕ не мають власних газових сховищ, тому, як тільки поставки газу припиняться, відразу ж зупиняться котельні.

Нагадаємо, раніше в Нафтогаз заявили, що тарифи на газ будуть міняти кожні три роки.