Влада Києва прийняла рішення про роботу столичного метро під час локдауна

Локдаун, запланований на січень 2021 року не має на увазі зупинку громадського транспорту. Відповідно, київський метрополітен не стане винятком і продовжить працювати. Але! Влада Києва звернулася до громадян з важливим закликом.

Влада Києва прийняла рішення про роботу столичного метро під час локдауна - today.ua

Столичне метро під час посиленого карантину з 8 до 24 січня 2021 року працювати в звичайному режимі. При цьому, в КМДА розповіли, що в період локдауна проводитимуть посилену дезінфекцію всіх пасажирських зон метрополітену та рухомого складу. Але це не скасовує необхідність в дотриманні протиепідемічних правил.

Влада Києва закликає киян і гостей столиці користуватися підземним видом громадського транспорту тільки в крайніх випадках, коли це дійсно необхідно. Не забувати при цьому про необхідність носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції і мити руки з милом відразу після повернення додому.

Ні в якому разі не слід виходити з дому, якщо з'явилися симптоми ГРВІ або ви відчули нездужання, щоб не наражати на небезпеку себе та інших людей. Влада Києва прийняла рішення про роботу столичного метро під час локдауна Варто зазначити, що згідно зі статистикою Міністерства охорони здоров'я України, Київ за кількістю нових випадків зараження коронавірусом на добу є абсолютним лідером, випереджаючи дані по цілим областям.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Києва прийняла рішення про святкування новорічних свят в період локдауна.